باريك مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

باريك: مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صعود استقلال به نیمه نهایی با شکست ایرانجوان

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور با پیروزی بر تیم ایرانجوان آخرین تیمی بود که به مرحله نیمه نهای

صعود استقلال به نیمه نهایی با شکست ایرانجوان

صعود استقلال به نیمه نهایی با شکست ایرانجوان

عبارات مهم : آخرین

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کشور با پیروزی بر تیم ایرانجوان آخرین تیمی بود که به مرحله نیمه نهایی این مسابقه های رسید.

به گزارش مهر، آخرین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۴:۳۰ بین دو تیم استقلال و ایرانجوان در ورزشگاه آزادی برگزار شد که شاگردان شفر با عبور از ایرانجوان بعنوان چهارمین تیم به مرحله نیمه نهایی این مسابقه های رسیدند.

تیم فوتبال استقلال در این دیدار با ترکیب: سید مهدی رحمتی، وریا غفوری، امید نورافکن، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی (از دقیقه ۶۸ سید محسن کریمی)، سرور جباروف (از دقیقه ۸۷ پژمان منتظری)، داریوش شجاعیان (از دقیقه ۸۳ فرشید باقری)، مهدی قائدی و علی قربانی به میدان رفتند.

تیم ایرانجوان نیز در این بازی با این نفرات بازی کرد: وحید اصغر زاده (از دقیقه ۴۶ علی عساکره)، محمد طارمی، رضا حسن زاده، غلامحسین موجی، اویس کردجهان، مسعود نظر زاده، مصطفی احمدی (از دقیقه ۶۰ عباس چاپی)، حمد الله اقدام، احمد الجبوری (از دقیقه ۸۹ احمد نادری)، صادق گشنی و سجاد فیض الهی.

آبی پوشان در نیمه نخست این بازی باوجود فشار های زیادی که وارد کردند نتوانستند از موقعیت های زیادی که روی دروازه حریف خلق کنند زیاد از یکبار استفاده کنند و در حالی که بازی در نیمه نخست می رفت تا با نتیجه مساوی آخر یابد، سید مجید حسینی مدافع پیش کشیده آبی ها در پنجمین دقیقه از وقت های تلف شه بازی از روی ارسال کرنر سرور جباروف، با ضربه سر دروازه تیم ایرانجوان را باز کرد تا آبی پوشان دست خالی به رختکن نروند.

شروع طوفانی آبی پوشان در نیمه دوم نشان از اشتهای فراوان این تیم جهت اضافه شدن بر شمار گل های این تیم داشت. در نیمه دوم بر خلاف نیمه نخست فشار استقلالی ها خیلی سریع جواب داد و در دقیقه ۵۰ بازی عالی ترین بازیکن و عالی ترین گلزن این فصل استقلال که در نیمه نخست پاس گل داده بود، با یک ضربه از پشت محوطه جریمه جهت دومین بار دروازه ایرانجوان را باز کرد و حساب کار را ۲ بر صفر کرد.

بعد از گل دوم استقلال تاحدودی از اشتها و فشار حملات آبی پوشان کاسته شد ولی همچنان ابتکار عمل دست آبی پوشان بود و در چند نوبت توانستند روی دروازه تیم ایرانجوان خطر آفرینی کنند. موقعیت های استقلال در این دقایق به وسیله قربانی، قائدی، اسماعیلی و جباروف از دست رفت.

آبی پوشان همانند نیمه نخست در نیمه دوم هم در اوقات تلف شه به گل رسیدند. در دقیقه ۹۲ بازی وریا غفوری بعد از یک کار تیمی و هماهنگ پاس خوبی را جهت علی قربانی ارسال کرد و مهاجم آبی پوشان که در این بازی وقت های زیادی را داشت و نتوانسته بود از آنها استفاده کند آخر در این دقیقه گل زنی کرد تا بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آبی پوشان به اتمام برسد.

از نکات قابل توجه در این بازی استفاده از محسن کریمی جهت نخستین بار در طول این فصل در ترکیب استقلال و همچنین حضور پژمان منتظری جهت نخستین بار بعد از جراحی روی دست آسیب دیده اش بود. منتظری در سه دقیقه نهایی بازی جانشین سرور جباروف بهرین بازیکن این میدان شد.

صعود استقلال به نیمه نهایی با شکست ایرانجوان

واژه های کلیدی: آخرین | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs