باريك مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

باريك: مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های متفاوت به آخر رسید.

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

نشست ستاد هماهنگی جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

عبارات مهم : روسیه

نشست ستاد هماهنگی و برنامه ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین شرکت های متفاوت به آخر رسید.

به گزارش تسنیم، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشستی با حضور رئیس، سرپرست دبیرکلی، مشاور بین الملل، مشاور فرهنگی و دبیر کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، شرکت فرهنگی و ارتباطات اسلامی، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد ، وزارت امور خارجه، معاونت گردشگری، شرکت میراث فرهنگی، شرکت فرهنگی و هنری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال عصر امروز برگزار شد.

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

در این نشست مباحث اجتماعی، فرهنگی، اجرایی و اعزام هواداران کشور عزیزمان ایران و سازماندهی آنها در روسیه به منظور همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت. ضمن اینکه دکتر حمید رضا آصفی به عنوان مسئول ستاد هماهنگی برنامه ریزی جام جهانی 2018 روسیه در فدراسیون فوتبال منصوب شد.

مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال در این نشست گفت: حضور در جام جهانی یک وقت مغتنم است که باید از آن به عالی ترین شکل ممکن استفاده کنیم. باید برنامه ریزی دقیق و مدونی داشته باشیم تا بتوانیم حضوری پرقدرت در رقابتهای جام جهانی روسیه داشته باشیم.

نشست ستاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مدیر و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و مسئولین سازمان‌های متفاوت به آخر رسید.

وی گفت: برنامه و نشانه فدراسیون فوتبال این است که از وقت به وجود آمده عالی ترین بهره را ببرد. بر همین اساس قصد داریم تا هواداران خود را با سازماندهی و برنامه ریزی در روسیه کنار خود داشته باشیم. معتقدیم که تنها فدراسیون فوتبال و تیم ملی به جام جهانی افزایش نکرده و مردم کشور عزیزمان ایران در این افزایش سهیم بوده اند. بر همین اساس از 270 دقیقه ای که در مرحله اول بازی ها در اختیار داریم باید عالی ترین استفاده را کنیم. 4 میلیارد نفر ما را در سراسر دنیا می بینند و نباید این وقت طلایی را از دست داد. باید سازماندهی کرده و با برنامه ریزی در رقابتهای جام جهانی روسیه حضور داشته باشیم.

رئیس فدرا سیون فوتبال گفت: در 11 شهر روسیه قرار است مسابقه های جام جهانی برگزار شود و نمایندگان ما با حضور در این کشور و شهرهای متفاوت ارزیابی های مورد نیاز را در خصوص حضور تیم ملی و هواداران انجام می دهند.

در ادامه نشست، مسئولین حاضر نکات مختلفی را در جهت حضور هواداران و برنامه ریزی های متفاوت ارائه کردند.

نشست ستاد هماهنگی جام‌جهانی ۲۰۱۸ با حضور تاج و ساکت

مقرر شد تا این جلسات به صورت مدون برگزار و برنامه ریزی دقیق تری در جهت حضور هواداران تیم ملی در مسکو و 11 شهری که میزبان این دوره از بازیها هستند، صورت گیرد.

واژه های کلیدی: روسیه | برنامه | فوتبال | هماهنگی | هواداران | جام جهانی | برنامه ریزی | میراث فرهنگی | میراث فرهنگی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs