باريك مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

باريك: مردان محققان مردانه تستوسترون اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار گوناگون ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

منوی ناهار چیز‌های زیادی راجع به افراد آشکار می‌کند. بعضی افراد خاویار می‌خورند در حالی که بعضی دیگر با موز و شیرینی و کوکا کولا خودشان را سیر می‌کنند.

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

عبارات مهم : ناهار

منوی ناهار چیز های زیادی راجع به افراد آشکار می کند. بعضی افراد خاویار می خورند در حالی که بعضی دیگر با موز و شیرینی و کوکا کولا خودشان را سیر می کنند.

به گزارش برترین ها، منوی ناهار چیز های زیادی راجع به افراد آشکار می کند. بعضی افراد خاویار می خورند در حالی که بعضی دیگر با موز و شیرینی و کوکا کولا خودشان را سیر می کنند. به طور مثال یک بالرین دو برابر افراد معمولی کالری مصرف می کند، افسران ارتش فنلاند حتما همراه ناهارشان یک لیوان شیر می خورند، و کوهنوردان نمی توانند بدون غذاهای آماده زندگی کنند. در این مطلب تصاویری از ناهار افراد با توجه به شغلشان در سراسر دنیا مشاهده می کنید.

خدمه زیردریایی، روسیه
ناهار زیر آب آن ها مشمول بر غذا های گرم مثل سوپ نخودفرنگی و پاستا به سبک نیروی دریایی می شود. خدمه زیردریایی خاویار هم می خورند، ولی فقط هنگامی که زیر آب باشند. ولی ناهار روی ساحل آن ها چندان متنوع نیست و اغلب مشمول بر ماهی می شود. به آن ها توصیه می شود، جهت ناهار ۱۲۰۰ کالری مصرف کنند.

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

کارگران چرخشی در مناطق یخبندان روسیه
این کارگران می توانند میوه و سبزیجات تازه دریافت کنند و کافه تریا غذا های گرم و سرد بسیار متنوعی به آن ها ارائه می دهد. همه این محصولات از طریق هوایی به آن ها می رسد، چون در سرمای شدید قطب شمال تولید مواد غذایی غیرممکن است.

فضانوردان، آمریکا و روسی
فضانوردان کشور های متفاوت در کنار هم غذا می خورند و اغلب غذایشان را مبادله می کنند. به عنوان نمونه فضانوردان آمریکایی پنیر محلی و کنسرو خورش گوشت روس ها را دوست دارند. فضانوردان جهت آماده کردن زیاد این غذا ها باید آب جوش را روی یک پودر مخصوص بریزند و سپس با نی آن را بخورند یا در یک فر مخصوص کنسرو ها را گرم کنند. نمک و فلفل و ادویه جات هم به شکل مایع بسته بندی شده است اند. فضانوردان روزانه ۳۵۰۰ کالری می خورند.

منوی ناهار چیز‌های زیادی راجع به افراد آشکار می‌کند. بعضی افراد خاویار می‌خورند در حالی که بعضی دیگر با موز و شیرینی و کوکا کولا خودشان را سیر می‌کنند.

کارگران کارخانه ماشین آلات (بلاروس)
سوپ کلم تازه و خامه، پاستا با سس، کتلت، کوکتل میوه و نان ناهاری است که می توان در اتاق غذاخوری این کارخانه خرید و ۵۰۰ کالری فقط یک دلار قیمت دارد.

افسران نیروی زمینی، روسیه
افسران نیروی زمینی روسیه می توانند ناهارشان را از بین دو سالاد آماده، دو نوع سوپ، سه نوع غذای گرم، سه نوع مخلفات، آبمیوه یا کوکتل میوه گزینش کنند. انرژی توصیه شده است جهت ناهار آن ها ۱۹۸۰ کالری است.

افسران نیروی دریایی، فنلاند
افسران نیروی دریایی هم می توانند از میان غذاهای راحت ولی مقوی که کافه تریا ارائه می دهد، مثل سیب زمینی با گوشت یا خورش، سالاد، میوه و سبزیجات، گوشت، کره، شیرینی، چای یا قهوه گزینش کنند. در همه وعده ها شیر هر لحظه ارائه می شود.

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

خلبانان پروازهای مهم در هلند
بیشتر پروازهای مهم و مهم قانونی دارند که طبق آن خلبانان باید غذا های متفاوت بخورند تا خطر مسموم شدن همه خدمه کم کردن یابد. آن ها همان غذای مسافران کلاس یک و تجاری را می خورند. این قانون هیچ استثنایی ندارد حتتی اگر پادشاه هلند باشید، باید طبق همین قوانین غذا بخورید. انرژی تقریبی این ناهار ۸۰۰ کالری است.

خلبانان پروازهای ارزان قیمت، آمریکا
خلبانانی که جهت شرکت های کوچک و ارزان در آمریکا کار می کنند یا غذا های مشابه دریافت می کنند یا ناهارشان را از منزل می آورند. بعضی از آن ها از آشپزخانه های فرودگاه جهت پختن ناهارشان استفاده می کنند.

منوی ناهار چیز‌های زیادی راجع به افراد آشکار می‌کند. بعضی افراد خاویار می‌خورند در حالی که بعضی دیگر با موز و شیرینی و کوکا کولا خودشان را سیر می‌کنند.

کارمندان لگو، دانمارک
این شرکت به غذای سالم اهمیت می دهد، بنابراین کارمندان می توانند ناهارشان را از بین سالاد های مختلف، میوه و سبزیجات، مرغ، گوشت و پنیر گزینش کنند. بسیاری از پیش غذا ها هم جمعه ها ارائه می شود.

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

نیرو های اورژانس، کانادا
نیرو های اورژانس وقت ناهار دارند، ولی زیاد مواقع مجبورند در حال حرکت ناهارشان را بخورند. بعضی افراد قبل از رفتن به محل کار ناهارشان را می خرند، در حالی که دیگران غذای خانگی را ترجیح می دهند.

آتش نشانان، اسلواکی
آتش نشانان هم مجبورند در حال حرکت غذا بخورند. یک وعده معمولی مشمول بر برنج و گوشت و سبزیجات می شود. آن ها هنگام خاموش کردن آتش تا ۵۰۰ کالری در ساعت می سوزانند بنابراین وعده های غذایی آن ها باید بزرگ باشد.

عوامل اف بی آی و واحد نیرو های خاص آمریکا
ناهار عوامل اف بی آی و نیرو های خاص باید بیشترین کالری باشد که در روز دریافت می کنند. همه غذا ها در اینجا رایگان نیستند، ولی گزینه ها عالی و سرشار از پروتئین و کربوهیدرات هستند: به علت آموزش های فعال، میانگین دریافتی روزانه آن ها باید ۳۰۰۰ کالری باشد.

معدنچیان، کره جنوبی
معدنچیان معمولا یک وعده غذایی بزرگ مشمول بر برنج و گوشت، آب و شیر به عنوان دسر می خورند. در بسیاری از کشور ها معدنچیان از جعبه های فلزی جهت جلوگیری از سرد شدن غذایشان استفاده می کنند. ولی در کره جنوبی ترجیح می دهند از روش قدیمی پیچیدن ظرف ناهارشان در پارچه استفاده کنند.

کارمندان گوگل، هند
در کافه تریای گوگل منوی کاملی مشمول بر غذا های اروپایی، هندی و شرقی ارائه می شود. این غذا ها دائما عوض می شوند.

کوهنوردان لهستان
کوهنوردان نیاز به غذا های مقوی دارند که حمل و پختشان هم در شرایط سرد و کوهستانی ساده باشد. معمولا از مغزها، شکلات، سوپ های آماده، لازانیا، سیب زمینی له شده است یا پاستا استفاده می کنند.

پلیس تایلند
پلیس ها علیرغم موقعیت اجتماعیشان دستمزد چندان خوبی ندارند. به همین علت دولت تلاش می کند از آن ها حمایت کند و اجازه دارند شغل دوم پیدا کنند. به عنوان نمونه یک پلیس می تواند مربی بدنسازی هم باشد تا بخشی از هزینه هایش را جبران کند. وعده های غذایی آن ها مشمول بر غذای گرم با سبزیجات تازه و سیب و انبه می شود. همه این ها کمتر از دو دلار می شود. انرژی تقریبی این ناهار ۳۰۰ کالری است.

کارمندان فیسبوک، هنگ کنگ
در کافه تریای فیسبوک وعده های غذایی سرو می شود که جهت سه نفر کافی است و کارمندان می توانند میان وعده ها، شیرینی ها و میوه های متفاوت را با خود را به محل کارشان ببرند. عالی ترین چیز این است که آن ها فقط پول قهوه را می دهند.

کارمندان تسلا، آمریکا
کارمندان تسلا هزینه ای بابت قهوه، چای، نوشابه، میان وعده و میوه پرداخت نمی کنند. این شرکت کارمندانش را به خوردن غذا های سالم تشویق می کند؛ ولی باید هزینه سایر غذا هایی که می خورند پرداخت کنند.

دوندگان ماراتن، اسلواکی
این ناهاری است که دوندگان ماراتن در حال دویدن می خورند. موز، شیرینی، شکلات، نوشابه و مقدار زیادی آب ناهار آن هاست. دوندگان ماراتن ۳۰۰۰ کالری در طول مسابقه مصرف می کنند.

واژه های کلیدی: ناهار | کالری | سبزیجات | وعده غذایی | مواد غذایی | میوه و سبزیجات | اخبار گوناگون

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

ناهار مشاغل متفاوت در سراسر دنیا چیست؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs